815 زندانی جرائم غیر عمد چشم انتظار خیرین و نیکوکاران گیلان 1396/3/1

حمید کامران زاده مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گفت:با توجه به آمار های گرفته شده از سطح زندانهای استان هم اکنون تعداد 815 زندانی جرائم غیر عمد در زندانهای استان بسر می برند که از این بین تعداد 30 نفر مربوط به محکومیت های دیه ناشی از تصادفات رانندگی ، قتل های شبه عمد و حوادث کارگاهی ،تعداد 580 نفر مربوط به جرائم و محکومیت های مالی غیر کلاهبرداری،164 نفر مربوط به عدم پرداخت مهریه،41 نفر نیز مربوط به بدهکاران نفقه می باشد.

ادامه خبر ...

۹ درصد از زندانیان جرایم غیرعمدی کل کشور توسط ستاد دیه استان گیلان آزاد شدند 1396/3/10

حمید کامران زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت در رابطه با ستاد مردمی آزادی زندانیان اظهار داشت: ستاد آزادی زندانیان توسط شهید اسدالله لاجوردی تشکیل شده است و در ارتباط با زندانیان جرایم غیرعمدی است که نیاز مبرم به کمک و همراهی نیکواران و خیران دارند.

ادامه خبر ...

پیوند آزادی زندانیان جرائم غیر عمد با ماه میهمانی خدا؛ای که دستت می رسد دستی بگیر 1396/3/21

دیدن مراسم گلریزان هر ساله حال و هوای خاص خود را دارد برخی ها کالاهای با ارزششان را در این بزم مهربانی به بالاترین قیمت می فروشند و برخی ها با سخاوت معنویشان بسیج میشوند تا عده ای را ترغیب کنند که میهمان خوان پر نعمت الهی باشند.

ادامه خبر ...

15 هزار زندانی جرائم غیرعمد در زندان های کشور هستند 1396/3/22

رشت - ایرنا - معاون اداری و مالی ستاد دیه کشور گفت: در حال حاضر ، 15 هزار زندانی جرائم غیرعمد در زندان بسر می برند که از این تعداد، 13 هزار نفر محکوم به جرائم مالی، چک، مهریه و نفقه هستند.

ادامه خبر ...


مدیر نمایندگی ستاد دیه استان: آزادی 427 زندانی جرائم غیر عمد در 5 ماه نخست سال جاری 1396/6/13

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گفت:در 5 ماه اول سال جاری تعداد 427 زندانی جرائم غیر عمد با استفاده از کمک ها و تسهیلات ستاد دیه از زندان آزاد شده اند.

ادامه خبر ...

پویش مهربانی جهت کمک به زندانیان زن گیلانی 1396/6/14

پویش مهربانی توسط امور بانوان استانداری، فرمانداری، ستاد دیه و موسسه خیریه ایزد دوستان شمال و رسانه‌های گیلانی برای آزادسازی زنان زندانی که جرائم غیر عمد دارند شکل‌گرفته است و اعضای آن برای آزادی زندانیان نسوان فعالیت می نمایند.

ادامه خبر ...

بازدید مدیر کل زندانهای استان و معاونت قضایی دادگستری کل و هیئت همراه از زندان ضیابر 1396/7/24

در جریان بازدید های دوره ای این هفته از زندان ضیابر بازدید و مشکلات پیش روی زندان در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مورد بررسی قرار گرفت

ادامه خبر ...

بازدید کمیته ویژه کاهش جمعیت کیفری دادگستری کل استان از زندان بندر انزلی 1396/7/27

در راستای بازدید های دوره ای کمیته ویژه کاهش جمعیت کیفری دادگستری استان از زندانهای استان امروز از زندان بندر انزلی بازدید گردید.

ادامه خبر ...

بازدید کمیته کاهش جمعیت کیفری دادگستری کل اززندان شهرستان رودسر 1396/8/24

کمیته کاهش جمعیت کیفری دادگستری کل استان ، متشکل از معاون قضایی دادگستری کل،مدیر کل زندانهای استان ،ریاست شورای حل اختلاف استان ومدیر نمایندگی ستاددیه استان در پنجمین جلسه در سال جاری از زندان شهرستان رودسر بازدید نمودند و مشکلات زندانیان این زندان را مورد بررسی قرار داده و راه حل هایی جهت برطرف شدن این مشکلات ارائه دادند.

ادامه خبر ...

12
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه استان گیلان می باشد. طراحی و اجرا: شرکت توسعه زیرساخت آدان